Do Ohnivýho kuřete přichází nová posila. Krásná Karolína!

Ohnivý kuře II (18) - upoutávka

Situace v Ohnivým kuřeti není dlouhodobě udržitelná, pokud "stojí" jen na Burákovi a Macátkovi v kuchyni. Toho si jsou oba dobře vědomi.

Macátka skolila nemoc. Aby ale nakonec něco neskolilo i Buráka, rozhodne se si Macátko zavolat maminku, aby jej zaprvé léčila psím sádlem a zadruhé, aby vypomohla Burákovi s vařením v hospodě.

Problém s Macátkem

Ale než tohle, to to radši Burák obsáhne sám. Nakonec mu jako posilu do hospody pošle jeho kamarád svého známého Martyho. Jenže co čert nechtěl, Marty má dost podobnou zkušenost s Macátkem jako kluci a na rozdíl od nich svému probačnímu ještě zdaleka neodpustil!

Pivka "malá domů"

Roman Kohout už přišel na to, jak to udělat, aby si mohl v hospodě beztrestně dát tu a tam nějaké to pivo. Než aby si ho musel normálně dávat na výčepu v hospodě, rozhodne si uvařit v pivovaru svoji vlastní dávku. Jenomže ho při vaření skoro načape Bába Mašle!

V cukrárně všichni „žijí“ Veruninými cukrářskými kurzy. Bratr Johany Jiří se ve snaze zalíbit se Kláře chce zalíbit i všem dámám v cukrárně a nabídne se proto, že kurzy cukrařiny zpropaguje a zařídí. Jenže vše nedopadne podle představ…

Nový ředitel na obzoru?

Hotel Grand přijdou navštívit Leoš a Soňa. Kláru napadne, že by se její otec mohl vrátit, alespoň částečně, do vedení hotelu. Jenže Soňa s Leošem mají trošku jiné plány… Mike už ale začíná být zoufalý. Velkou šanci zde nicméně zacítí pro Jiříka Johana.

Burák nechce otevírat, protože je Macátko nemocný. Shodou okolností se ale objeví nová pěkná posila – kuchařka Karolína!

Dívejte se na další epizodu Ohnivýho kuřete již ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek