Dražan „pase“ po Renátě. Tohle v Ohnivým kuřeti ještě nebylo!

Ohnivý kuře (53) - upoutávka

Renáta dostává od Karla Trébla stále větší a větší čočku. Robert Dražan ji nicméně utěšuje, že plán s Tomem a Ančou šlape jako švýcarské hodinky a její utrpení pomalu ale jistě končí. Ale je to pravda? Sledujte Ohnivý kuře už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Renáta se v této záležitosti sejde s Tomem. Ten ji s ledovým klidem přesvědčuje, že všechno dobře dopadne. To ovšem není zdaleka tak jisté. Renáta se totiž pomalu ale jistě stane součástí Dražanova plánu!

Ke klukům do Ohnivýho kuřete se objedná foodblogerka. A jelikož je to Macátkova ikona a zamilovaná osobnost, rozhodne přetvořit hospodu v dokonalý podnik. Klukům z toho ale trochu potečou nervy, protože se zaměří na úklid a šperkování podniku, ale nechá je ve „štychu“ s vařením.

Bohužel se mu ale povede vyměnit cukr za sůl, aniž by o tom kluky informoval. A stane se samozřejmě přesně to, co nechtěli. Při vaření obě pochutiny zamění! A protože se Macátko nechce před svojí gastroikonou znemožnit, neváhá jít i trochu „za čáru“ a kluky prostě vyřadí z provozu. Nutno ale dodat, že je to čistě z dobré vůle a pro dobro Ohnivýho kuřete:

Macátkovi je nicméně třeba přiznat, že čas, který mu díky "uspání" kluků zůstane, věnuje přípravě pokrmu, který foodblogerka miluje:

Klára opouští Hotel Grand a Karel Trébl usoudí, že nejlepší bude udělat ředitele z Leoše. A rovnou mu doporučí, aby pořádně dohlédl na svoji manželku a domluvil jí, aby se více snažila v komunikaci s hosty a personálem. Leoš z toho má samozřejmě vítr! Renátka se na druhou stranu už vidí ve vedení hotelu a provádí řádná opatření. Soňu tlačí do recepce a Dražana zas upozorňuje, ať si najde jinou sílu než Juniora. Jenže Leoš se projeví překvapivě jako chlap a situace neskončí dle Renatčiných představ.

Dan vymyslí, že by mohla jet Didi s ním na týden do Kanady. A aby to nebylo Kláře líto, měla by jet s nimi. Klára ale z tohoto nápadu nadšená nebude. A protože všechno zatrhne, Didi se zase vrátí ke své naštvané póze. Že by Klára nakonec ve svém rozhodnutí polevila?

Nezapomeňte v pondělí na Primě sledovat další epizodu Ohnivýho kuřete. Začínáme ve 20.15! Pobaví vás mimo jiné i souboj Ferdy a Rapida o to, kdo vydrží sníst více pálivého chilli con carne:

Sdílejte článek