EXKLUZIVNĚ: Podívejte se na teasery nejnovějšího primáckého seriálu Ohnivý kuře

Ohnivý kuře - Teaser 1

Na co se můžete těšit? Pobaví vás hromada skvělých herců, notná dávka humoru a Ohnivý kuře navíc potěší i gurmány. Tenhle komediální seriál z gastronomického prostředí vám totiž přinese v každé epizodě recept, podle kterého si budete moci seriálové dobroty sami uvařit!

A o čem tedy seriál je? Dvojka povedených kamarádů, kuchaři Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský), se vydávají do městečka Janovy Lázně, aby tu provozovali Burákovu zděděnou hospodu.

Kromě obav a zároveň sebevědomých plánů, jak to v Janových Lázních společně rozjedou, je ovšem provází ještě jedna skutečnosti – poslední rok strávili ve vězení a navíc mají neustále „za zadkem“ svého probačního úředníka Macátka, který jen čeká, kdy je nachytá na něčem nekalém a vyexpeduje je zpátky za mříže, kam podle něj patří:

Když dorazí na místo, zjistí, že strýcova hospoda je ruina, v níž se rozhodně nedá vařit ani točit pivo. Navíc je tu hned „přátelsky“ přivítá konkurence.

Nóbl hotel Grand, který chce pro sebe a svého syna získat snacha majitele:

A lidová hospoda U Slepičků, již vede praktická Manka s nepraktickým bratrem a jeho éterickou ženou:

Zapomenout nesmíme ani na večerku asijského obchodníka a jeho krásné dcery:

Zavedenou klientelu už má i cukrárna paličaté Kláry a její kamarádky:

Aby Mike s Burákem mohli otevřít svou vlastní restauraci, musí nejdřív vydělat peníze. Jenže jak vydělat peníze s puncem kriminálníka a ještě k tomu dobrým srdcem a lehkou naivitou, kdy se místo výdělku dostávají spíš do dluhů?

A navíc, život přece není jen o penězích:

Nový seriál televize Prima Ohnivý kuře startuje již v pondělí 7. března ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek