Seriály a filmy

14. listopadu 2017 11:07

Petra Kloidová

Herec a principál Cirk La Putyka, Rosťa Novák, se objeví už dnes v Kuřeti

Diváky Ohnivýho kuřete čeká nová postava. Tu uvidíte už dnes večer na Primě ve 20.15.

V Ohnivým kuřeti se ode dneška začíná objevovat ve významné roli šéfkuchaře světoběžníka Lukyho Rosťa Novák, který v současné době zažívá velký úspěch i se svým divadlem Cirk La Putyka.( nejaktuálnější Cirk La Putyka a Dejvické divadlo – Honey).

Jak byste představil svou roli v seriálu Ohnivý kuře?

Z toho, co jsem zatím odehrál, je to kluk, co procestoval kus světa s cirkusem. Baví ho Vietnam, chvíli tam i žil a miluje jejich kuchyni. Zdá se s Burákem, učil se u něho a teď se snaží sbalit jeho holku.

Už jste se s partou z Ohnivýho kuřete znali před natáčením?

S Honzou Dolanským se známe dlouho, my jsme tady v ateliérech točili před deseti lety Bazén, to byla moc hezká spolupráce s Honzou a Kubou Prachařem. Honza se dokonce v tom seriálu jmenoval taky Burák. Takže se známe dlouho a s Honzou velmi dobře. Zakládali jsme spolu Putyku a hráli jsme spolu v divadle. S Kubou jsme dobře napojení a s Betkou jsme se potkali poprvé až tady. V seriálu budete hodně vařit, vaříte i doma? Když mi to čas dovolí, tak ano, ale nejsem žádný profík. Jsem schopný uvařit pro svoje tři děti a přežijeme. (smích) Je vám blízká asijská kuchyně ze seriálu, chutná vám? Chutná a jelikož mám divadlo v holešovické tržnici, tak jsem na asijské kuchyni pravidelně poslední tři roky. Ale doma si ji nevařím.

Sledujte Ohnivý kuře na Primě dnes ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.