Hotel Grand konečně našel šéfkuchaře. Tedy šéfkuchařku. Podívejte se na to ONLINE

Hotel Grand se poslední dobou zmítá v něčem, co by mnoho lidí mohlo nazvat agonií. Jak to ale vypadá, problémům je už konečně konec...

Pro Grand totiž Mike nemohl sehnat šéfkuchaře, a tak jako šéf kuchyně zastupuje on sám. To ovšem s postem ředitele a navíc i společníka v Ohnivým kuřeti nejde úplně dohromady. Osud nakonec Mikeovi pěkně "nahraje". Celé Česko sleduje finále kuchařské televizní show Zlatý rondon. V něm se utkávají šéfkuchaři Martin Svatek a Johana Němcová. Johana je Mikeova kamarádka a také trochu horká hlava, zejména když se jedná o jejího milovaného bratra Jiřího. Finále nakonec kvli bratrovi sabotuje a sama se ocitá v problému... I pro ni bude tedy Grand skvělé řešení.

Skvělé řešení se snaží najít i Jarda Slepička, a to jak vyštípat Kačabu. Moc se mu to ale nedaří...

Podívejte se na další epizodu Ohnivýho kuřete ONLINE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.