Hrubešová zavádí v cukrárně nové pořádky. Podívejte se na Ohnivý kuře ONLINE

Veruna paní Hrubešovou přivedla sice jako posilu, nicméně ta bere i vážná rozhodnutí do svých rukou, což by se cukrářkám mohlo vymstít. Pokud jste neviděli středeční epizodu Ohnivýho kuřete na obrazovce, pusťte si ji třeba teď!

Paní Hrubešová zavede v cukrárně nové pořádky. Nejenže prodá naprosto děsivě vypadající dort na dětskou oslavu, ale ještě si dovolí pro jeden registrovaný pár vyměnit dvě postavičky ženichů za tradiční manželský pár, tedy ženicha a manželku. Jak se jen na tohle budou tvářit zákazníci?

Grand v ohrožení

Leoš zakročí! Překupník s vouchery, který se rozhodl skoupit a vydělat na slevových kuponech na pobyt v Grandu, bude totiž v hotelu náramně spokojený. To ovšem pro Grand není vůbec výhodné, a tak Leoš se Soňou udělají všechno proto, aby mu pobyt zprotivili. Máte se na co těšit, tohle bude „tóčo“!

A „tóčových“ obrátek nabere i vztah Hany a Martina. Bydlí spolu sice v Praze, ale Martin na ni šíleně žárlí, sleduje ji a když zjistí, že zajela do Kuřete na návštěvu, málem se z toho „vztekne“.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.