Hrubešová zavádí v cukrárně nové pořádky. Podívejte se na Ohnivý kuře ONLINE

Veruna paní Hrubešovou přivedla sice jako posilu, nicméně ta bere i vážná rozhodnutí do svých rukou, což by se cukrářkám mohlo vymstít. Pokud jste neviděli středeční epizodu Ohnivýho kuřete na obrazovce, pusťte si ji třeba teď!

Paní Hrubešová zavede v cukrárně nové pořádky. Nejenže prodá naprosto děsivě vypadající dort na dětskou oslavu, ale ještě si dovolí pro jeden registrovaný pár vyměnit dvě postavičky ženichů za tradiční manželský pár, tedy ženicha a manželku. Jak se jen na tohle budou tvářit zákazníci?

Grand v ohrožení

Leoš zakročí! Překupník s vouchery, který se rozhodl skoupit a vydělat na slevových kuponech na pobyt v Grandu, bude totiž v hotelu náramně spokojený. To ovšem pro Grand není vůbec výhodné, a tak Leoš se Soňou udělají všechno proto, aby mu pobyt zprotivili. Máte se na co těšit, tohle bude „tóčo“!

A „tóčových“ obrátek nabere i vztah Hany a Martina. Bydlí spolu sice v Praze, ale Martin na ni šíleně žárlí, sleduje ji a když zjistí, že zajela do Kuřete na návštěvu, málem se z toho „vztekne“.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.