Jak chce Tom vymámit z Trébla Hotel Grand? Podívejte se na Ohnivý kuře ONLINE

Že si mafián Tom dělá zálusk na Hotel Grand, to se ví již déle. Už ale konečně vyšlo najevo, jakou zvolil taktiku. Také o tom byl středeční díl Ohnivýho kuřete. Pokud jste ho nestihli v televizi, pak se na něj podívejte na PrimaPLAY.

Ve hře budou fiktivní švýcarské peníze, Lázeňský dům a dám v nesnázích. A pro Karla Trébla, ale možná všechny Tréblovi by to mohlo dopadnout hodně špatně!

Didi s Danem se konečně vrátí z Kanady, vše ale bude trošku jinak, než si Klára představovala - Didi si už maluje, jak bude v Kanadě studovat střední školu. A Dan? Ten Kláře natvrdo řekne, že ji chce zpět a chce mít pohromadě celou svou rodinu a svého úmyslu se rrozhodně nehodlá vzdát. Kláře se to ale moc nelíbí, protože ta se zase nehodlá vzdát Mikea...

I proto byste se měli na tuto epizodu podívat, právě teď!

Sdílejte článek
Štítky Dan Tom

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.