Jak dopadne setkání Mikea s otcem po letech? Dívejte se na Ohnivý kuře

Ohnivý kuře (48) - upoutávka

Že spolu Mike a jeho otec zrovna dvakrát dobře nevychází, to každý divák Ohnivýho kuřete dobře ví. Jak se ale spolu tihle „domluví“, když se po letech setkají? Sledujte ve středu na Primě další epizodu Ohnivýho kuřete.

S mámou i bráchou se už Mike nějaký ten čas vídá. Protože se ale blíží otcovy narozeniny, společně mu vymyslí v Ohnivým kuřeti coby překvapení narozeninovou oslavu. Všechno se ale tak trošku zvrtne. Dopadne to dobře, nebo otec udělá čest své pověsti?

Dražan je prostě zmetek!

Verunu s Dančou čeká další kolo cukrářské soutěže. A i když se bude Robert Dražan snažit jejich účast sabotovat, děvčata se nedají! V hotelu Grand bude celkově veselo. Junior a Renáta si musí zvyknout na svá nová místa v recepci a na place.

Renátě se ještě na jejím novém působišti relativně daří, tedy až na to, že si neustále někam odbíhá řešit své soukromé záležitosti. Zato Junior je na place totální „mimoň“. Neumí servírovat, nepamatuje si objednávky, na place jenom překáží a ještě k tomu si klidně otevře pusu na hosty. Takhle by to tedy nešlo!

Čím má Renátu v hrsti Karel Trébl? A proč je na ni naštvaný Dan? Dívejte se ve středu ve 20.15 na Primě na další epizodu Ohnivýho kuřete.

Sdílejte článek