Jak si Macátko povede u kluků? Sledujte Ohnivý kuře

Ohnivý kuře (50) - upoutávka

Bývalý rada Macátko, který klukům „sál krev“ po mnoho měsíců po propuštění z vězení, se hnutím osudu dostal až ke klukům do Ohnivýho kuřete. Dokáže Mikeovi s Burákem fakt pomoci? Dívejte se ve středu ve 20.15 na další epizodu Ohnivýho kuřete.

Macátko klukům pomáhá v kuchyni coby stážista. Překvapivě se projeví jako docela zdatný kuchař. Však také jako milovník jídla i vypadá! Jeho dokonalé vaření ale má jednu vadu na kráse – ve snaze, aby bylo všechno perfektní, trvá Macátkovi i zcela běžná činnost věky. A to se v hospodě neodpouští. Dokáže se s tím vyrovnat a tempo své práce změnit? Nebo si budou muset Mike a Burák hledat novou posilu?

A kde se vlastně v Ohnivým kuřeti Macátko vůbec vzal?

Klára bude řešit svůj problém s Danem. Ten si totiž nakonec všechno „přežvýká“ a rozhodne se stát součástí života Didi. Nešťastnou souhrou náhod se bohužel Didi dozví, jak je to s Danovým otcovstvím. A co hůř, dozví se i to, že její přítomnost Klára Danovi zamlčela a ohledně otce jí také lhala. Skousne tohle Didi?

Také Malvína bude muset leccos vytrpět. Jarda se totiž ve snaze vytřískat z rozhovoru Malvíny pro časopis co nejvíce donutí novináře ochutnat jeho pivo a z celého rozhovoru sejde. Objeví se ale někdo úplně jiný, kdo Malvíně s propagací pomůže (a Jardu pořádně pozlobí)!

Dívejte se ve středu ve 20.15 na další epizodu Ohnivýho kuřete!

Sdílejte článek