Jarda má plán, jak vyštípat Kačabu ze svého života. Podaří se mu to? Sledujte Ohnivý kuře

Ohnivý kuře II (9) - upoutávka

Jarda Slepička Kačabu prostě nenávidí. Navíc nabyde dojmu, že je to pořádná mrcha a že ze spolupráce s ní vyplynou Malvínce jen problémy. A světe div se, pro tuhle svoji domněnku dostane poměrně dobrý důkaz!

Johana je hrozně zapálená do svého nového angažmá v Grandu. Ale možná až příliš. Celý tým v kuchyni je z ní úplně vedle.

Problémy v Grandu

Bohužel, kvůli negativní reklamě v televizi do Grandu chodí stále méně lidí. Nechtějí totiž jíst od kuchařky, která zničila neférově finále celé gastronomické soutěže.

Johana vedle toho udělá pěkný podraz, když se domluví s dodavatelem masa, aby dodával to nejlepší maso výhradně do Grandu. Z toho jsou ale všichni z kuchyně úplně paf, protože takhle to přece v Janovkách nikdy nechodilo a podniky se tu neberou jako konkurence, ale jako přátelé. Tyhle časy evidentně končí!

Leoše si pořád dobírá a „prudí“ ho Sonin otec. Dělá si z něj legraci kvůli tomu, že život strávil v hotelu ve společnosti počítače a na statku neví, jak používat vidle nebo kosit trávu.

Tohle se moc nepovede...

Navíc se Leošovi povede, že způsobí nevědomky jeho zranění. Ani to mu k přátelství zrovna nepomůže. Když se navíc dozví, že je Leoš už rozvedený, naprosto se zblázní a vyhodí ho z domu…

Jarda Slepička objeví další možnost, jak se zbavit Kačaby. Sejde se s mužem, kterého Kačaba podvedla, když se nechala uvést výměnou za lepší podmínky u vydavatelů jako spoluautorka a pak shrábla celý honorář.

Jarda má plán

Právě jeho chce Jarda využít pro svůj ďábelský plán!

Rozhodne se jej představit jako dávného kamaráda, advokáta, který by se měl podívat na smlouvu, kterou Kačaba s Malvínou ohledně knížky připravují. Už už to vypadá, že vše vyjde, ale nakonec se plán moc nezadaří… Nakonec to dopadne tak, že se podvedený s Kačabou domluví, aby mu prostě vyplatila peníze, které mu dluží. A ať je klidně vezme z honoráře z Malvíniny knihy!

Jenže Malvína se rozhodne sama od sebe přestat psát s Kačabou knížku. Nikoliv proto, že se dozví o podvodu, ale protože se jí zdá, že Jarda prostě není šťastný, a to ona nedokáže vidět. Je to prostě Malvínka! Jenže Jarda se zase nedokáže dívat na to, jak je z ukončení spolupráce nešťastná, a tak skousne zuby…

Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na Ohnivý kuře a dozvíte se, jak to celé dopadlo!

Sdílejte článek