Jarda si myslel, že se Kačabě dostal na kobylku. Ale kdepak, podívejte se na to ONLINE

Z přítomnosti bývalé spolužačky Kateřiny alias Kačaby je Jarda Slepička naprosto zničený. Už už to vypadalo, že ji vystrnadí, ale kdepak. Tento jeho plán zase nevyjde!

Jarda Slepička objevil další možnost, jak se zbavit Kačaby. Sejde se s mužem, kterého podvedla, když se nechala uvést výměnou za lepší podmínky u vydavatelů jako spoluautorka a pak shrábla celý honorář. Právě jeho chce Jarda využít pro svůj ďábelský plán!

Kamarád advokát

Rozhodne se jej představit jako dávného kamaráda, advokáta, který by se měl podívat na smlouvu, kterou Kačaba s Malvínou ohledně knížky připravují. Už už to vypadá, že vše praskne, ale nakonec se plán moc nezadaří… Nakonec to dopadne tak, že se podvedený s Kačabou domluví, aby mu prostě vyplatila peníze, které mu dluží. A ať je klidně vezme z honoráře z Malvíniny knihy. Tak přesně tomu se chtěl Jarda vyhnout!

Silná konkurence

Ani v Grandu nepanuje zrovna pohoda. Johana pojala své angažmá opravdu vážně a rozjíždí tvrdý konkurenční boj namířený zejména proti Ohnivýmu kuřeti. Vůbec jí nevadí, že podmínkami, které si vydupala na dodavateli, mohou Kuře zruinovat. Jak na tohle zareaguje Mike, až to zjistí?

„Veselo“ je nicméně také u Soni na farmě. Její otec se dozví, že je Leoš už rozvedený, na svého skoro-tchána zanevře a dokonce ho chce vyhodit z farmy. Jak se k tomu celá rodina postaví?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.