Jarda Slepička má v Ohnivým kuřeti kapitální průšvih

Protože není schopen splácet své dluhy Krtkovi, ten se rozhodl použít směnku, kterou mu Jarda vystavil. Pokud mu nezaplatí, přijdou Slepičkovi nejen o střechu nad hlavou, ale i o svou hospodu a pivní lázně. Tohle se asi Malvíně moc líbit nebude...

Kluci v Ohnivým kuřeti řeší problém – Grand jim přetahuje zákazníky a oni sami takřka nezvládají finanční situaci. Vypadá to, že budou muset propustit Macátka. Mike vidí situaci pragmaticky, zatímco Burák o ničem podobném nechce slyšet.

Renáta se stále snaží přesvědčit Milušku, aby u ní koupila bezcenný kondenzátor galaxií. Guru Jéňa, podvodník stejného ražení jako Renáta, se dušuje, že Milušku ke koupi přesvědčí. Navíc ale po Renátě chce směnku zaručující mu provize z prodeje. Tak to se Renátě nelíbí!

Leoš pojme podezření o nově vzniklém spojenectví a rovnou na Renátu udeří. Ale Renáta, ta umí vybruslit ze všeho. Její vysvětlení nicméně Leoše neuspokojí, a začne pátrat na vlastní pěst.

Jarda Slepička se potácí snad ještě ve větších finančních obtížích než Ohnivý kuře. Potřebuje splatit Krtkovi další splátku, ale peníze nejsou nikde. Jarda bude muset s pravdou ven a říct všechno Malvíně.

Malvíně se to vůbec nebude líbit. Ani ne tak kvůli penězům, ale proto, že jí Jarda lhal. K situaci se ale postaví čelem a rozhodne se vybrat peníze se svého podnikání, aby dluh umořila. Tichá domácnost ale Jardu nemine.

Ani Robi na tom není nijak dobře, Konopásek se totiž rozhodl věnovat celou svou sbírku galerii. A Robi na tom nic nezmění, naopak musí starému pánovi jeho akci pochválit. Bude ale mít jen 14 dní na to, aby obrazy vyměnil. Pak už budou nenávratně pryč. Jenže to ještě netuší, jaká další překážka na něj čeká.

Je tedy jasné, že je třeba kopie dokončit, co nejdříve to půjde. Robi si proto povolá na pomoc své kumpány z oboru, kteří mu s jejich dokončením napomohou. Ve svém stresu ani nevnímá úspěch Merylin a jejích jídelních hůlek, které jdou s Praze na dračku.

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.