Jarda Slepička se sžívá s Boženkou. Jak to v Ohnivým kuřeti dopadne?

Jarda Slepička není z Boženky úplně nadšený, má pocit, že si v hospodě, a hlavně kuchyni dělá, co chce. Jak to spolu tihle dva zvládnou?

Burák si užívá to, že se mu konečně vrátila chuť. Bohužel, do Ohnivýho kuřete moc lidí nechodí. Nebýt snowboarďačky Petry, neprodali by Mike s Burákem skoro nic. Jenže Petra je v Janovkách a do Kuřete ráda zajde.

Jen – neslibuje si od toho něco víc? Dost možná ano, ač si to Mike nechce připustit. Ale když už si to konečně uvědomí, rozhodne se být k Petře upřímný. Burák to ale až tak dramaticky nevidí. Je mu totiž jasné, že manželství Mikea a Kláry už nemá naději…

Božka v akci v Ohnivým kuřeti

Jarda Slepička se sžívá s novou kuchařkou Boženkou. Boženka je fortelná ženská, která se s ničím nemaže. A to jak ve vztahu k Jardovi, tak k běhu kuchyně. Jarda jí evidentně něčím imponuje, nicméně běh kuchyně u Slepičků naprosto rozhodí. Na rozdíl od běžných dvou jídel připraví rovnou tři, a navíc ještě dezert. Každý hospodský by z podobné kuchařky byl nadšený, ale Jarda Slepička ne.

Robi stále řeší Rorejse, kterého vyhodili v práce a on se přesunul na ulici před Robiho domem. Tam plánuje být ve dne v noci. Od doby, co jej vyhodili z práce, totiž nemá ani kde bydlet, a zabydlel se proto v autě hned u domovních dvěří.

Radek se probouzí po noci strávené s Janou. Jemu samotnému je to jasné, nicméně vidí to Jana stejně?

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.