A je to venku. Dan chce Kláru zpátky. Sledujte Ohnivý kuře!

Ohnivý kuře (55) - upoutávka

Že Dan ke Kláře není citově úplně vlažný, to bylo evidentní už od prvního jejich setkání. Nyní se ale rozhodne to na Kláru „vybalit“ otevřeně. Jak se k tomu bude stavět ona? A co Mike? To uvidíte ve středeční epizodě Ohnivýho kuřete. Ve 20.15 na Primě.

Tom a Anča začínají natvrdo rozjíždět akci s odkoupením hotelu Grandu. Tom si přeje, aby do toho Anča konečně pořádně „šlápla“.

A když to tahle bývalá kurtizána pořádně rozjede, je Karel Trébl naprosto lapen v jejích osidlech. S hotelem Grand to zkrátka dopadne ještě hodně zajímavě!

Jarda na sobě maká!

Jarda Slepička pokračuje ve svých fyzických aktivitách, i když si jeho kamarádi myslí, že by ho to mohlo spíš zabít než zlepšit postavu. Komplikovat situaci začíná i fakt, že Jarda se strašně snaží všechno ututlat před Malvínou a svojí sestrou. Manka ovšem začíná něco tušit. I když je to něco zcela jiného než skutečnost.

A Dan "maká" do Kláry

Didi s Danem se konečně vrátí zpátky z Kanady do Janových lázní. Didi je nadšená, a už dokonce plánuje, kterak se do Kanady odstěhuje a bude tam studovat střední školu. Co je ovšem horší, přeje si, aby tam s ní a Danem jela i Klára. A ani Dan se nijak nebude tajit tím, že o Kláru a celou rodinu má zájem.

Ač si myslí Jarda a všichni cokoliv, Malvíně se svalovci jako Aleš nelíbí. Ona miluje svého Jardu. Podle Manky má ale poškozená spíš nějaká mozková centra estetiky… Jarda si také naposledy zkusí vystřelit z Aleše kardamomovým speciálem, ale když se jeho zlomyslnost i tentokrát mine účinkem, už se na to snad do budoucna vykašle…

Dívejte se ve středu ve 20.15 na Primě na Ohnivý kuře!

Sdílejte článek