Jiříček startuje coby ředitel Grandu. Hezky zostra! Sledujte Ohnivý kuře

Ohnivý kuře II (20) - upoutávka

Jiří se připravuje na svůj první den coby provozní ředitel Hotelu Grand. Sám sebe prezentuje velmi sebevědomě a neustále dává Mikeovi najevo, že je to on, kdo tady všemu rozumí, zatímco Mike je jen kuchař.

Navíc se rozhodne absolutně překopat smlouvu, kterou Mike horko těžko uzavřel s cestovní kanceláří a která by Grandu mohla vydělat spousty peněz. Smlouvu nejen že vypoví, ale nabídne místo ní jinou, která má pro Grand výrazně lepší podmínky, ale pro cestovní kancelář je podle Mikea nepřijatelná. Přinese Jiřího risk své ovoce, nebo na tom Grand nakonec vydělá?

Jiří chce Kláru

Jenže jedna obchodní smlouva, to není to jediné, co chce Jiří překopat. Zamiloval se totiž do Kláry a je přesvědčený o tom, že si ji Mike nezaslouží a že naopak on sám by pro ni byl ideální partner.

Tajný ctitel

Veruně začínají do cukrárny chodit dárky od „tajného“ ctitele. Nejprve pugét, pak bonboniéra a nikdo neví, od koho jsou. Paní Hrubešová má samozřejmě svůj tip, že je to Burák, a snaží se o tom Verunu všemožně přesvědčit. Veronice to ale k Burákovi vůbec nesedí. A bude mít pravdu. Takového ctitele, to byste totiž věru nečekali.

Liuovi se rozjíždí jeho bistro. Dokonce takovým stylem, že sám přestává všechno stíhat. Ve své činorodosti navíc přislíbí svým zákazníkům i rozvoz jídel, a to už je na jednoho opravdu moc. Jenže kdo mu může pomoci? Všichni mají své práce dost. Až na novou kuchařku Karolínu, ta má elánu na rozdávání.

Sýrárna v plném proudu

Soňa s Leošem se nadobro přesunuli do Janových Lázní. Mají už totiž dost všemožné „buzerace“ na statku. A ani orodování Soniny maminky, aby se vrátili, jejich rozhodnutí nezmění. Naopak se stůj co stůj drží své myšlenky na farmářský obchůdek.

Objeví se ale ještě jeden problém – už dále nemohou blokovat pokoj v Grandu. Protože to ovšem s novým bydlením nevypadá úplně nadějně, Leoš se Soňou nakonec skončí u Mikea a Kláry. A ti opravdu nebudou nadšení z toho, že si z jejich domu udělají sýrárnu.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek