Junior dostal nabídku, která se neodmítá. Proč ji ale chtěl odmítnout? Podívejte se ONLINE

Ohnivý kuře je vzhůru nohama a z Juniora se snad stal dobrý člověk! Že by to bylo tím, že se konečně vymanil z osidel své matky, semetriky Renáty? Pokud vám v televizi utekl středeční díl, neváhejte a mrkněte se na něj online!

Junior totiž od svého starého přítele v Británii dostane nabídku, stát se v podstatě manažerem jednoho z luxusní sítěhotelů. Junior ale cítí, že by to příliš neprospělo rodinnému hotelu Grand, který po odjezdu Karla Trébl spravuje nyní on jen s otcem Leošem. A ten se bohužel zrovna moc netváří, že by chod hotelu měl zvládnout sám. Junior se proto rozhodne lákavou nabídku odmítnout, čímž chce pomoci rodinnému podniku. Se vším se ale svěří sestře Kláře, a ta to odmítá dovolit...

Ona sama má ale dost svých problémů s novým domem. Ten je totiž sice krásný a vysněný, jenže je to trošku barabizna. A hlavně, má rozbitý kotel a Mike? Ten je v jednom kole a pomalu, ale jistěp řestává vše zvládat.

Sdílejte článek
Štítky rodina hotel

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.