Karel Trébl odhalí čachry s hotelem. A Ohnivý kuře bude díky tomu dost dramatické!

Ohnivý kuře (44) - upoutávka

Junior, Renáta a Leoš si už už mysleli, že jim jejich podvody v účetnicnictví vyjdou. Ale kdepak, Karel Trébl sám vycítil, že v hotelu není všechno v pořádku. Na všechno pak přijde, a to si pište, že to nebude nic příjemného. Dívejte se na Ohnivý kuře ve středu od 20.15 na Primě!

Karel Trébl si důkladně prostuduje účetnictví hotelu a zjistí, jak ho jeho rodina vodí za nos. Sám je ale ze situace tak „vedle“, že ani nikomu nedá nic najevo. Kromě Kláry, které vysvětlí upřímně, jak se věci mají. Ani ona sama tomu takřka nemůže uvěřit!

Protože ale Karel Trébl nepatří do starého železa, vymyslí plán. Rozhodne se celý hotel přepsat nikoliv na Juniora, ale svého syna Leoše. Je to sice risk, ale ukáže se tak, kdo k němu z rodiny zůstal loajální.

Junior zase nemůže uvěřit tomu, že Mike a Burák neodmítnou „kšeft“, který měl připadnout Hotelu Grand, a rozhodne se jim pomstít takovým stylem, že budou moci restauraci takřka zavřít.

A štamgasti od Slepičků unesou Bédu a nutí ho podepsat rozvodové papíry. Ten ale odmítá, a tak zůstává U Slepičků ve sklepě…

Sdílejte článek