Kdo je další hvězda Macátkova videoblogu? Martin Svatek! Dívejte se na Ohnivý kuře

Ohnivý kuře II (29) - Trapné vtípky

Martin Svatek měl s vařením v televizi trošku problém po konfliktu s Jiříkem a Johanou. Tomu už je ale dávno odzvoněno a nyní bude novou hvězdou Macátkova videoblogu o vaření!

Kohout sice pořád nechápe Alešovo rozhodnutí „upéct“ si dítě, ale rozhodne se ho ve všem podpořit. Proč? No samozřejmě to nebude jen tak. Kohout totiž nedělá přece nic zadarmo. „Rozjede“ totiž v podstatě agenturu na zprostředkování oplodnění. A nebojí se ani speciálních benefitů:

Macátko pokračuje se svým videoblogem a už má promyšleného dalšího hosta. Mike a Burák si z něj pořád dělají legraci, ale budou oba koukat! S Macátkem bude totiž vařit Martin Svatek.

Problém s natáčením

Paní Hrubešová začíná mít trable, snaží se ji totiž sehnat pro televizní pořad. Stále totiž Veruně neřekla, že ji během natáčení představovala jako svoji dceru. Protože podepsala smlouvu, natáčení se nemůže vyhnout, leda by zaplatila tučnou pokutu. Jenže Veruně se s problémem také nechce svěřovat. Napadne ji tedy, že nejlepší to bude vzít přes lékařské osvědčení. A kdo je nejvíce tvárný doktor? Přece Marek:

Klára píchne jejich firemní auto. Zrovna čistě náhodou se kolem nachomýtne Jiřík a vycítí svoji šanci. Kolo jí vymění. Pak se ovšem Kláře začnou dít i další podivné věci a cukrářka a hoteliérka začne mít pocit, že to není náhoda. Uhodí proto na Marylin, jestli je to ona, kdo jí ničí život. To se nicméně mýlí!

Když má Klára splín, kdo je nejlepší na zvednutí nálady?

Nátlakem nic nezmůžeš

Rorejs pořád tlačí na Macátka, jenže kuchař už dávno o své minulosti všem řekl. Rorejs proto pochopil, že přes nátlak to fungovat nebude. Žádá ho proto o pomoc. Jenže Emil s ním nechce mít vůbec nic.

Macátko to ale vidí tak, že by měl Rorejs svému veliteli říct, aby ho z akce odvolal. Ono totiž mít za úkol někoho chránit, ale zároveň se ho z osobní snahy snažil dostat do kriminálu, to nejde!

Rorejs ale je hrozně neodbytný. Jak to provést? Macátko vymyslí, že Rorejse opije a udělá mu pořádný průšvih v Praze. Jenže jak to vypadá, Rorejse se jen tak nezbaví…

Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na další epizodu Ohnivýho kuřete!

Sdílejte článek
Štítky vydírání