Kdo je Marylin, a fakt je taková kámoška s Klárou? Odpoví Ohnivý kuře

Ohnivý kuře II (28) - upoutávka

Ve čtvrtek na obrazovky dorazí další dvě herecké posily!

Klára má trošku pocit, že ztrácí Verunu jako kamarádku. Od doby, co u ní bydlí otec a sestra Jana, na ni totiž Veruna nemá čas. Proto když do cukrárny „zapluje“ bývalá spolužačka Kláry Marie, tedy Marylin, paní Vopršálková vše vidí jako velkou šanci na kamarádku pro Kláru. Zasáhne ale takovým stylem, že by se za to nemusela stydět ani paní Hrubešová…

Stará kamarádka?

Zařídí hned u Marylin a Robiho velkou přivítací párty. Klára o to ale samozřejmě vůbec nestojí a vy jako diváci se můžete těšit na pěkný trapas!

Z něj tedy nevyplyne, že by holky měly být velké kamarádky. Vyplyne ale, že se paní Vopršálková stane uklízečkou Robiho a Marylin. A velký zájem na tom se spřáhnout s Vopršálkovou bude mít soukromé očko Evžen Rorejs.

Za Karolínou dorazí až k Liuovi její bývalý přítel. Karolína už to ale na vztah nevidí a na jeho žárlivé scény není zvědavá.

Poštulka se naštve

Do Grandu přijde napsat recenzi velký food kritik Poštulka. Jiřík to ale trošku pokazí hned od začátku, když dá věhlasnému Poštulkovi obálku s deseti tisíci korunami, což ho tak akorát pořádně naštve.

Verunu už začíná pěkně štvát její sestřička Jana, která jediné, co umí, je udělat v bytě pěkný čurbes. Vezme proto Janinu výchovu do svých rukou. Problém ale je, že její otec výchovu své druhé dcery v tomto stylu nevidí.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky cukrárna