Kdo nakonec vyřešil šikanu Olíka? Tomu neuvěříte! Podívejte se ONLINE na Ohnivý kuře

Olík poslední dobou „dělal“ samé problémy. Jak se ale ukázalo, vše pramenilo z toho, že ho ve škole trápí několik spolužáků. Tomu je už naštěstí konec…

Jeho spolužák Miloš totiž vlastnil jakési kompromitující video s Olíkem jakožto hlavním aktérem. A za to, že jej nezveřejní, vyžadoval po Olíkovi různé věci. Aby mu napsal úkol, ukradl někomu svačinu nebo třeba školní pomůcky. Když ho ale načapala paní učitelka, jak se snaží ukrást vycpanou sovu, usoudila, že je zle a jala se vše řešit s rodiči.

Šikana ani agrese nic nevyřeší

Je to ovšem paní Mašlíková, která se stane svědkem Olíkovy šikany, a rozhodne se zakročit – dát Olíkovi lekce sebeobrany. Ani když se do této akce zapojí štamgasti z hospody, úspěch nemá.

A Jardův plán, aby začal jeho syn šikanovat sám někoho jiného, a získal si tak respekt ostatních, nebude úplně fungovat. Vše nakonec rozsekne Mlejnková, která je adoptivní matkou Miloše!

Nelítostná konkurence

Problémy řeší i Liu. Lidé k němu přestávají chodit nakupovat. Proč? Protože mu ve městě vyrostla konkurence. A světe div se, je to syn jeho kamaráda. Ten si ale odmítá brát jakékoliv servítky a Liův byznys chce nelítostně zničit…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.