Když se rodiče dozvědí, že partner jejich dcery je ROZVEDENÝ, bude to mela!

Rozvedený budoucí zeť

Leoš už nějakou dobu žije se Soňou a v poslední době žije dokonce s ní a jejími rodiči u nich na statku.

Od doby, co se u něj začal projevovat syndrom vyhoření, je pro něj manuální práce na statku doslova pohlazením pro duši. A dokonce i Sonin otec jej začíná brát jako budoucího zetě.

Ačkoliv to Leoš nezamlčoval, není si nicméně otec vědom, že je Leoš rozvedený. Když se to tedy dozví, totálně to s ním zacloumá. Rozvedeného chlapa pro svoji dceru, to by tak hrálo! A rozhodne se naprosto ukončit veškeré přátelské styky, a Leoše dokonce vyhodí z domu.

S podobným radikálním přístupem nesouhlasí ani Soňa, ani její maminka, jenže nic naplat. Slovo "starého Janáka" platí. Obě ale doufají, že se jim otce podaří obměkčit.

V úterý ve 20.15 se na obrazovkách v Ohnivým kuřeti poprvé objeví coby maminka Soni Alena Mihulová.

Paní Janáková je klasická tchyně, která se snaží svojí dceři pomáhat, a tím vlastně ničí její vztah. Snaží se pečovat a myslí to vlastně dobře, akorát se vedle toho nedá žít.

Žena, která snáší cholerického Janáka a miluje svojí dceru. A tolik jí přeje, aby byla šťastná. Tak jí prostě k tomu štěstí za všech okolností pomáhá. Uklízí, i když ji o to nikdo neprosí! Vaří, přestože to po ní nikdo nechce. Je tak starostlivá, že se bojíte, aby vám po ránu nepřinesla kakao do postele a tak raději vynecháte sex...

Sdílejte článek
Štítky cholerik

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.