Klára to dala dohromady s Danem. Se vším všudy. Sledujte Ohnivý kuře ONLINE

Klára se už definitivně rozešla s Mikem, a aby vše potvrdila, nastěhovala si k sobě a Didi Dana, aby společně žili jako velká, spokojená rodina. Pokud vám utekla středeční epizoda, podívejte se na ni ONLINE!

Stalo se toho totiž v ní hodně. Jarda Slepička usoudil, že opravdu neumí vařit pivo a rozhodl se prodat pivovar. Nakonec ale s Malvínou vymysleli dokonalý podnikatelský záměr! Vytvořit v Janových Lázních pivní lázně!

Burák se snaží nějak způsobem dát Veruně najevo, že si spolu nerozumí, a jejich vztah by absolutně neměl smysl. Neguje všechno, co Veruna udělá, ale moc se mu to ale nedaří, stejně jako Kláře přesvědčit sama sebe, že rozchod s Mikem bylo dobré rozhodnutí. Navíc tyhle dva čeká závěrečné kolo cukrářské soutěže. Povedlo se jim vyhrát?

A jak pokračoval vztah Leoše a Soni? Tuto epizodu Ohnivýho kuřete prostě musíte vidět!

Sdílejte článek
Štítky Sex Dan Klára

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.