Klára konečně seznámila Mikea s Danem. Podívejte se na to ONLINE

Seznámit současného a bývalého partnera, to může být někdy oříšek. Klára se o to pokusila v pondělní epizodě, kdy se rozhodla spřáteli otce Didi Dana a svého současného přítele Mikea. Jak to dopadlo? Pokud jste to nestihli v televizi, pak se na to mrkněte online díky PrimaPLAY!

Všechno totiž překvapivě proběhlo naprosto v pohodě, a to i přes Veruniny vize ohledně kohoutích zápasů a vymezování si pole působnosti. A co je ještě vtipnější, společně vytvoří Dan s Mikem poměrně silnou dvojku proti Renátě. Takhle si tedy "trapný" rodinný oběd madam Tréblová nepředstavovala!

Všechno ale přetrpí, protože už se vidí opět ve vedení hotelu. S Tomem totiž vymysleli na Karla Trébla neuvěřitelou lest - chtěji, aby podíl v hotelu prodat falešnému člověku nasazenému Tomem. A protože se nedostávalo mužských "hereckých kandidátů", zvolil nakonec Tom taktiku přes ženu. Zřejmě je to dobrý tah...

Nezapomeňte ve středu sledovat další epizodu Ohnivýho kuřete!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.