Klára a Mike zase spolu! A může za to Didi. Mrkněte se ONLINE na Ohnivý kuře

Láska těch dvou je silná, ať se oba jakkoliv snaží ji racionálně vytěsnit. Prostě k sobě patří!

Mike se rozhodne přijmout lukrativní nabídku a stát se kuchařem v luxusním milánském hotelu. Nijak mu v tom nebrání ani to, že s Burákem „jede“ napůl v Ohnivým kuřeti. Klára se zase chystá s Didi a Danielem do Kanady. Vzít za manžela si ale Dana nechce a navíc on sám začíná cítit, že něco není tak úplně v pořádku…

Jako první si toho ale všimne malá Didi a rozhodne se za pět minut dvanáct jednat. A světe div se, Mike a Klára se dají znovu dohromady!

I Mašle otočí o 180 stupňů. Při vidině konce života stráveného v domově důchodců jí dojde, jak moc trápila své jediné blízké Slepičkovy. Ale bude jí to ještě k něčemu?

Sledujte Ohnivé kuře na prima+ >>>

Sdílejte článek
Štítky Kanada Ohnivý kuře Didi Chuxing

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.