Kohout je pěkný ptáček. Však ono se mu to ale všechno v Ohnivým kuřeti vrátí!

Ohnivý kuře II (5) - upoutávka

Kohout se až dosud jevil jako poměrně slušný chlap, který má jen holt příliš velký zájem o (špatné) ženy. Tentokrát se ale projeví i jeho temná stránka – nezdravý vztah ke kartám a hazardním hrám obecně!

Povede se mu totiž "obrat" o všechny peníze úplně všechny v hospodě U Slepičků. Aby se ovšem mohl do hry zapojit, neváhá volit i metody ne zrovna dvakrát čestné...

Peníze nakonec prohraje i Jarda Slepička, protože mu dojde, že když nebudou mít peníze štamgasti, nebudou si moct koupit pivo a nakonec bude "sušit hubu" i on. Jenže ouha, Kohout je těžký kalibr a vyhrát peníze zpátky, to bude chtít hodně talentu.

I Malvína se zapojí...

Obětovat se rozhodla dokonce i Malvína a pomoci trochou své ženské krásy. Ale ouha, když jde o karty, Kohout nevidí napravo ani nalevo!

Vytáhnout budou tedy muset kalibr z nejtěžších. Jaký? To se dozvíte ve středeční epizodě Ohnivýho kuřete, od 20.15 na Primě!

Když Olík vidí jitrnici

Olík, ten vyrazí s Malvínou k Ferdovým rodičům. Proč by ho to mělo zajímat? Protože pořádají zabijačku a po té je Olík doslova divý!

A na co dalšího se můžete těšit? Leoš v hotelu Grand absolutně nezvládá a nestíhá, tváří se ovšem jen naoko jakože nic, jenže chod hotelu se začíná na pováženou zadrhávat. A zadrhávat se pomalu, ale jistě začne i vztah Veroniky a Pavla...

Sdílejte článek