Leoš se začíná pomalu hroutit. Sledujte Ohnivý kuře ONLINE

Když je toho na jednoho moc, začíná hrozit syndrom vyhoření. A něco podobného se právě děje Leošovi Tréblovi. Pokud jste neviděli úterní epizodu Ohnivýho kuřete v televizi, podívejte se na ní nyní online!

Karel Trébl odjel po mnoha desetiletích konečně na dovolenou se svojí milou Annou. Junior pracuje v Londýně v luxusním hotelu, a na Leoše tak spadla veškerá starost o Hotel Grand. Jenže to už chudák pomalu přestává zvládat - hrnou se na něj povinnosti, stížnosti a nutnost konat ze všech stran. Není se proto až tak čemu divit, že se prostě rozhodne jednoho dne vytratit....

Ani U Slepičků ale není vše tak v pořádku, jak by se na oko mohlo zdát! Nový kuchař Kohout totiž pořádně naruší pořádky v hospodě, když vyhraje všechny peníze štamgastů a dokonce i Jardy Slepičky. Jarda bude muset vytáhnout ten nejtěžší kalibr, aby peníze (a důstojnost) získal zpět!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.