Liu to v pití piva natře štamgastům od Slepičků. Dívejte se na Ohnivý kuře

Ohnivý kuře II (2) - upoutávka

Liu se pořád domnívá, že Vietnamec do české hospody nepatří. Když se ale konečně štamgastům z hospody podaří pozvat Liua "na jedno", nepřestanou se divit, co vietnamský obchodník všechno vydrží! Dívejte se na Primě ve středu od 20.15 na Ohnivý kuře!

V domě Kláry a Mikea nefunguje kotel, takže cvakají zimou zuby, ještě že se už Didi stěhuje na internát. I když se Mike snaží vše zajistit, kombinovat vysilující práci, spravování franšíz a ještě opravy domu, to prostě nejde.

Hany se stěhuje do Prahy k Martinovi, má ale obavy o tátu, který v Janovkách zůstane sám. Požádá proto štamgasty od Slepičků, aby ho občas vytáhli na pivo. To se ale Liuovi nechce.

Mike je pryč

V Grandu mají pěkně napilno, Burák jim vypomáhá, ale Juniora nakonec napadne, že by mohl část zájezdu, se kterým nepočítali, poslat do Ohnivýho kuřete. Jenže to bude teprve tóčo, Mike v Kuřeti není a zaskakuje za něj jen Macátko a číšník. A zvládnout takhle čtyřicet obědů, to nebude legrace. A kde je tedy Mike? Ten se snaží domluvit novou franšízu. Jenže to z nějakého důvodu zapírá Burákovi.

Nakonec podaří Liua zlanařit. A to budou štamgasti koukat, jak pivka do něj budou padat. Bohužel se ale prokecnou, že se vsadili o tom, kolik Liu vydrží. To ho samozřejmě popudí, protože si myslel, že ho pozvali jako kamaráda, a odejde. Jenže to by to nesměli vidět Jarda a Malvína, která je donutí, aby se šli Liuovi omluvit. A ten si jejich omluvu pořádně užije!

Sestra je prostě sestra

Junior dostane nabídku pracovat v luxusním londýnském hotelu. Má ale bohužel pocit, že v Grandu to jeho otec bez něj nezvládne a reálně zvažuje, že nabídku odmítne. To ale zase odmítne Klára nechat dopustit.

Sdílejte článek
Štítky přepracování alkohol pivo