Mafián si došlápne na Juniora. Pročpak? Dozvíte se v Ohnivým kuřeti

Ohnivý kuře (59) - upoutávka

Juniorovi opět narostl spadlý hřebínek s tím, jak se vrátil na post provozního. Aby se mu to ale nevymstilo… Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě!

Juniora štve, že viděl Renátu s Dražanem a dává jí to řádně sežrat. Hlavně má pocit, že by se konečně měla začít chovat jako jeho matka a bojí se, aby na všechno náhodou nepřišel jeho děda. Což by byl průšvih!

Majka hrozně štve Dan

Renáta je zase na Dražana naštvaná kvůli tomu, co jí řekla Mlýnková. A nekompromisně ho odpálkuje!

I v Ohnivým kuřeti je všechno jiné než pohoda. Za Mikem přijde prudit brácha s Danem, domluvit si nějaký kšeft. Klukům ale velkoryse nabídne, jestli by nechtěli připravovat obědy pro 40 lidí, kteří budou budovat Danův nový logistický sklad. Jenže Mike z toho vidí rudě a Burákovi by se ale každodenní příjem peněz líbil… a hned je na světě střet!

Problém ale bude řešit i Burák, za kterým pořád dolejzá Denisa. Usmyslí si, že z něj chce udělat hvězdu (a samozřejmě ho při tom sbalí) a půjde si tvrdě za svým:

Burákovi se ale znovu spadnout do vztahu s Denisou ani za mák nechce:

Junior si svou zlost ale nevylívá jen na matce, ale i na Robertovi, který si ho poslední dobou v kuchyni dost vychutnával. Jenže Dražan si jde postěžovat mafiánovi Tomovi, a ten uštědří Juniorovi pořádnou lekci!

A ve hře se opět objeví Dejv. Ano, přesně ten Dejv, kvůli kterému skončili Mike a Burák ve vězení:

Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na další epizodu Ohnivýho kuřete!

Sdílejte článek
Štítky Mafiáni