Malvína rozjede tajnou válku proti Bédovi. Dívejte se na Ohnivý kuře

Z Malvíny se pod vlivem Bédy stane přímo továrna na naschvály! Když se totiž jí, Jardovi a Mašlíkové nepovedlo zbavit se Bédy po dobrém, bude to muset jít po zlém! Dívejte se v pondělí na Ohnivý kuře ve 20.15!

I když Malvína donedávna netušila, že v sobě podobné sklony má, je tahle křehká víla hotový stroj na zlo! Když se navíc spojí s další mistryní na podobné kousky, paní Mašlíkovou, a Jardou, kterého žene neskutečná nenávist proti Bédovi, je jasné, že jejich švagr to má dřív či později spočítané. Tihle tři se mu totiž rozhodnou kompletně otrávit život. Sice po malých kouskách, ale neustále tak, aby Manka neměla tušení, co se děje!

Karel Trébl u sebe přivítal zahraniční návštěvu, investory z mezinárodní sítě hotelů, kteří by měli zájem Hotel Grand přijmout za nemalé finanční investice do své sítě hotelů. To by se samozřejmě líbilo všem, jenže Trébl nejstarší stále neví o finančních problémech hotelu, které způsobil Junior svým lehkovážným vedením hotelové restaurace. Proto by byl pro Renátu, Leoše a Juniora audit, který by investoři rozhodně museli provést, hotovou katastrofou. Renátu ovšem napadne jako vždy, jak ze situace vybruslit, ačkoliv tentokrát to možná trošku přežene – převod Grandu do sítě hotelů se podle ní nesmí uskutečnit kvůli svatbě Leoše se Sábou!

Jak to dopadne? Bude opravdu svatba? Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na Ohnivý kuře a dozvíte se taky to, jestli půjde Mike kvůli svému melouchu v Praze za mříže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.