Manka se rozešla s Ferdou. Podívejte se na Ohnivý kuře ONLINE

Manželství Manky a Ferdy nebylo od začátku ani trochu tradiční.

Ferda si Manku vzal za ženu proto, aby na ni a její dítě (a potažmo její peníze) "nemohl" Béda. On nicméně manku od začátku miloval, ona jeho bohužel ne. A to se nyní začíná bolestně projevovat! Ferda by navíc s Mankou chtěl mít další dítě. Jenže o dítě už Manka nechce slyšet, a konec konců ani o Ferdovi. Jenže jak mu to kulantně říct?

Jiříkovo vyznání

Také Jiří neví, kdy má dost. Na svém místečku v pozici ředitele hotelu už se pěkně zabydlel. Jenže mu zdaleka nejde jen o peníze, ale hlavně o přízeň Kláry. A vůbec mu nevadí, že je vdaná za Mikea. Prostě ji chce "dostat". Ale nejen to, má konečně pocit, že právě ona je osudová žena jeho života. Také se rozhodně jí svou lásku naplno vyznat.

Paní Hrubešová to se zásahy do Veruniny života "kapánko" přežene. Do cukrárny totiž pozve Marka s tím, že by si to měl s Verunkou vyřešit. Jenže už jaksi netuší, že je Marek ženatý a má malé dítě. Veruně poměrně oprávněně "bouchnou" zase...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.