Mezi Mankou a Ferdou je to definitivní konečná. Podívejte se na Ohnivý kuře ONLINE

Viděli jste úterní epizodu Ohnivýho kuřete? Pokud ne, podívejte se na ni online, je totiž na co se dívat!

Manka se totiž konečně rozhoupala k tomu ukončit svůj vztah s Ferdou. Usoudila totiž, že nemá smysl v něm setrvávat, když k Ferdovi necítí nic jiného než přátelství. Jenže Ferda to na konec manželství zdaleka nevidí, naopak by s Mankou rád ještě povil jednoho potomka. To ale Manka naprosto odmítá.

Trapas za trapasem

Ferda se ale s koncem jejich vztahu nemíní smířit a neustále se snaží v Mance probudit lásku, nebo alespoň sympatie. Bohužel na to „jde“ úplně špatně. Ať už volí pěvecké vyznání nebo převtělení do charizmatického elegána ála Béda, je všem spíše pro smích a Mance pro zlost.

Všem pro smích je i Macátko. Ten se totiž konečně rozhodl splnit si svůj sen a mít kuchařský pořad. Tedy alespoň na internetu. Jenže lidé si jeho kanál nehledají kvůli skvělým receptům, ale kvůli tomu, že v prvním pilotním videu Macátko působí jako totální exot. Jenže on sám si toho není vědom a myslí si, že čím více shlédnutí, tím lépe. A na naléhání Mikea s Burákem, aby video smazal, neslyší… Tohle bude pořádný trapas!

Nový styl

Jiří v Grandu rozjede nový styl – velkou kuchařskou show přímo v restauraci, a to i přes výslovný zákaz Kláry. Bude to fungovat, nebo Grand naopak ztratí svoji klientelu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.