Mike a Burák mají problém. Do Ohnivýho kuřete nikdo nechodí. Dívejte se!

Ohnivý kuře (46) - upoutávka

Kluci mají problém, tažení Juniora proti jejich podniku se daří. A lépe není ani U Slepičků! Sledujte Ohnivý kuře ve středu ve 20.15 na Primě.

Junior a Dražan v předchozích dílech Ohnivýho kuřete ukázali, co v nich opravdu je. Mimo jiné klukům do podniku nasadili šváby. Odezva na sebe nenechala dlouho čekat a Ohnivý kuře dokonce uzavřela hygiena. A co na tom, že jejich šetření dopadlo dobře, špatná pověst se jen tak rychle nespraví. Dokonce i dodavatelé chtějí s Mikem a Burákem rozvázat smlouvu, aby se na ně náhodou jejich špatná pověst nepřenesla…

U Slepičků to vypadá, že se vše v dobré obrací. Obchodní společnost má zájem odkoupit recepturu na Jardovu Živou pivní vodu, což by rodině pomohlo se konečně vymanit z dluhů, které zanechal Béda. Jenže ten všivák zdaleka neřekl poslední slovo a to, co na něj vyplave tentokrát, to nemá obdoby!

Renáta je „na nervy“ z toho, že musí pracovat na recepci, Junior to ze své pozice na place vidí podobně. Ale vyskakovat si nemůže ani jeden, po průšvihu, co na ně praskl. A aby se Renáta Kláře pomstila za to, že ona musí sedět za recepci, zatímco Klára se stala provozní hotelu, vymyslí naprostou nehoráznost!

Jakou? To se dozvíte ve středečním Ohnivým kuřeti na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek