Na Hrubešku praskne, že si vymyslela, že je Veruna její DCERA. A nebude to hezké!

Já že jsem Slávky dcera?

Paní Hrubešová se všemožně snažila nějak z vybruslit z televizního natáčení, kde Verunu prezentovala jako svoji dceru.

Ale nepodařilo se to ani přes právníka, ani přes falešné onemocnění díky doktoru Markovi a dokonce ji z natáčení neuvolnilo ani to, že se jí nakonec skutečně přihodil úraz. Natáčení s dcerou prostě bude a „basta fidli“. Pokud nebude, bude muset paní Hrubešová zaplatit tučnou pokutu.

Lež za lží

Veruně samozřejmě o tom, jak lhala, chtěla říct už dávno, jenže s pravdou ven se jí prostě moc nechtělo, což je pochopitelné. O lži se ale Veronika dozví tím nejhorším způsobem – „vybalí“ to na ni totiž přímo produkční televizního pořadu. Cukrářka bude pořádně zaskočená!

Tedy ne, že by ji to snad nějak extrémně naštvalo, Veruna je přece pohodářka každým coulem. Jenže má pocit, aby pak nebyla zklamaná skutečná dcera paní Hrubešové. A tady to začne teprve vřít, když se Veronika dozví, že paní Hrubešová ve skutečnosti žádnou dceru nemá a že jí v hrozně moc ohledech celou dobu lže…

Dokáže se nad lži jedné „bláznivé babky“ povznést, nebo to tentokrát praní Hrubešová už skutečně přehnala? Dívejte se na Primě v úterý od 20.15 na Ohnivý kuře a dozvíte se to.

Sdílejte článek