Na Renátu praskne nevěra s Dražanem. Co na to Leoš? Sledujte Ohnivý kuře

Ohnivý kuře (65) - upoutávka

Jednou to zkrátka přijít muselo... Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Ohnivý kuře!

Renáta je pořád naštvaná na Juniora kvůli tomu, že prozradil Karlu Tréblovi pravdu o Anně. Štve ji také, že si její syn vylévá vztek na Dražanovi a chce ho nechat vyhodit. To už by bylo na Renátu příliš!

Také Robertovi už ale začíná docházet, že mu vztah s Renátou k ničemu moc nebude, a rozhodne se zmizet do Prahy. Renátce se to ovšem nebude vůbec líbit a celá věc se tak trochu zvrtne, když ho ve jménu své lásky omylem srazí ze schodů:

Verunu a Buráka čekají oslavy dětského dne s pořadem Nebeské dorty. Denisa to samozřejmě bere jako drobnou protekci pro svého syna, ale koneckonců pro Verunu s Burákem to bude taky dobré promo.

Burák vezme Denise vítr z plachet. Šimon se totiž coby farář stará o děti z dětských domovů a Buráka napadne, že by se dětský den dal připravit pro ně, a nikoliv pro děti z prominentní školy, kam by chtěla Denisa „upíchnout“ svého syna.

Klára se zase pohádá s Didi, ale když hledá podporu u Veruny, ouha! Její kamarádka jí to pěkně otevřeně natře:

Mike má průšvih, a kvůli komu jinému než Dejvovi. V Rakousku se totiž konají středověké slavnosti ve stejném termínu jako jeho kuchařská akce v Mikulově a Dejv se o této „maličkosti“ Mikeovi zapomněl zmínit.

Do Mikulova, kam by měl jet, Mike nakonec vůbec neodjede, aby strávil večer s Klárou a Didi. Jenže Didi chce svůj veškerý čas trávit s Danem a Mike už toho má dost. Na Didi nakonec trošku vyjede (nutno dodat, že oprávněně) a snaží se jí vysvětlit, že Klára chce s ní trávit čas. Moc se to ale nepovede…

A Renátě se moc nepovede setkání s Robertem v nemocnici, kdy se potká nejen s ním, ale i jeho přítelkyní, žárlivou Soňou. Domyslete si, jak to asi dopadne…

Sdílejte článek