Není nadto mít super kámoše, přesvědčte se o tom ONLINE v Ohnivým kuřeti

Mít kámošku jako Veruna nebo kámoše, jako je Burák, to je k nezaplacení. Pokud jste v televizi nestihli středeční epizodu Ohnivýho kuřete, podívejte se na ni teď online.

Pobaví vás totiž tajné plánování svatby. Klára a Mike se sice domluvili, že obřad bude jen komorní pro ně dva, dva svědky a Didi.

Tajná oslava

Jenže Veruně je jasné, že Klára chce mít svatbu snů jako každá dívka, a povede se jí o tom přesvědčit celou rodinu. Ti se proto rozhodnou uspořádat jim velkou tajnou svatbu v Grandu. Bude to ale pořádně náročné, „neprokecnout“ to!

U Slepičků se bude všechno chystat na příjezd Malvíny a Manky s dětmi z porodnice. A Jarda má hlavní úkol – sehnat kočárky. Všechno se mu ale bude stavět do cesty….

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.