Ohnivý kuře: Béda rozjede svůj plán. A pád Renaty na dno se přiblížil

Ohnivý kuře (85) - upoutávka

Kdepak, hotýlek v Praze, to je Renátin velký sen a je schopna mu obětovat cokoliv. A její pád se blíží… Dívejte se na Primě v pondělí od 20.15 na další epizodu Ohnivýho kuřete.

Nad Renátiným osudem se začíná smrákat. Ona si to ale vůbec nemyslí a naopak se raduje z rozvodu:

Béda totiž rozjíždí svůj velký plán. Za pomoci kliček a lží vymámí z Renáty peníze „na hotýlek v Praze“. Všichni samozřejmě víme, jak to s Bédou je.

Půjčka? Žádný problém

Renáta ovšem nikoliv a samozřejmě mu ochotně půjčí, kolik si jen Béda řekne. Vždyť mu přece pomůže ráda! A co že je potřeba prodat i byt v Janovkách? Vždyť budou přece bydlet spolu v Praze v krásném hotýlku:

Nový kuchař Kohout se zabíhá U Slepičků. Vaří perfektně, práce mu jde od ruky, ale objevil se jeden háček. Původně totiž v Janových Lázních zůstal kvůli Vence. Jenže v normálním oblečení ji vůbec nepozná!

Jenže Jarda bude potřebovat pomoct mnohem víc než jen v kuchyni. Velkou oblibu totiž začnou požívat i pivní lázně. Ještě že má Jarda paní Mašlíkovou. Ta se postará nejen o provoz, ale dokonce o i zdravotnický dohled!

Rodinná akce

Didi je pořád smutná kvůli škole. Už se sice vyřešila věc s peněžitým darem, ale spolužačky si stále nedávají pokoj. Proč? Protože podle nich Didi nemá klasickou rodinu a tak je v podstatě svého druhu sirotek. To ale Tréblovi změní. Uspořádají velkou akci v Hotelu Grand pro celou školu.

Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na Ohnivý kuře.

Sdílejte článek