Ohnivý kuře čekají velké změny!

Ohnivý kuře II (14) - upoutávka

Tohle byste nečekali!

Mike má výčitky svědomí ohledně toho, že Kláru kvůli Petře zanedbával. Petra má odjet, ale nakonec neodjede. A ještě navíc si Mikea zabere na večer, který měl strávit v Kuřeti a s Klárou. Petry už začínají mít všichni dost…

Malvína už s Kačabou dopsala knihu, která směřuje do tiskárny. Jen Jarda z toho má pořád špatný pocit a má tušení, že Kačaba se nezměnila.

Veruna je nemocná. Klára ji pošle domů, ale paní Hrubešová se domnívá, že chce spáchat sebevraždu. Objeví totiž dort, který má tvar hrobu a myslí si, že do něj Veruna promítá své myšlenky.

S Hrubešovou je to peklo, Veruně se pořád cpe do života. Dojde k názoru, že se nesmí nechat o samotě, protože by mohla spáchat nějakou hloupost. „Nakýbluje“ se jí proto rovnou do bytu.

Petra vytáhne Mikea na schůzku. Překvapivě to bude schůzka s jeho otcem a bratrem. Petra chce v Janovkách naplánovat velkou snowboardovou exhibici, na které by vydělal Grand i Kuře. Protože ale Mike nedorazí ani do Kuřete ani za Klárou, pěkně už štve.

Jarda se snaží neustále dostat ke smlouvě, kterou uzavřela Kačaba s vydavatelstvím. Pro to, aby do dokumentu nahlédl, je schopen čehokoliv.

Jarda nakonec skutečně odhalí, že Kačaba plánuje Malvínu pořádně „oškubat“. Aby se ke smlouvě dostal, musí ale ukrást Kačabě kabelku. Všechno se ale poněkud zvrtne, když Kačaba nahlásí krádež na policii… Kačaba udeří na Jardu ohledně kabelky. Ten jí chce nabídnout smírné řešení, ale na to Kačaba neslyší. Chce se pomstít za trapas, který jí Jarda způsobil na maturitním večírku. Ač se dosud tvářila, že je se vším v pohodě, zdaleka není. A klidně se pomstí na Malvíně. Nabídne ale Jardovi, aby se sám ztrapnil tak, jako on ztrapnil ji.

Mike chce bratrovi nabídnout spolupráci. Dílem i kvůli tomu, protože ho navštívila jejich matka, která je smutná.

Mike konečně slíbí Burákovi, že za něj v Kuřeti zaskočí. Nakonec ale místo sebe pošle učně, který vůbec nic neumí! To vše bude mít velmi zajímavou dohru...

Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě na Ohnivý kuře!

Sdílejte článek