Ohnivý kuře: Do Janových Lázní přijede otec Didi. Má v tom prsty Renáta

Ohnivý kuře (47) - upoutávka

Renáta s Juniorem vymysleli úžasný plán, jak naštvat Kláru – do Janových Lázní povolali Dana, otce Didi. Ale nedopadne to úplně podle jejich plánu… Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na další epizodu Ohnivýho kuřete.

Junior a Renáta jsou ponížení novými pravidly v Hotelu Grand. A aby v tom nebyli sami, rozhodli se ponížit i Kláru. Do Janových Lázní proto pozvali Dana, otce Didi. Ten doposud neměl tušení o tom, že dceru vůbec má, a proto si Renáta s Juniorem myslí, že je to trefa do černého!

To ovšem ještě netušili, že Dan už zdaleka není ten „vejlupek“, co býval. Je úspěšný, má peníze, a tím pádem by v jejich očích mohla Klára spíše vydělat než ztratit. A to tihle dva rozhodně nechtějí!

Dan si to ale namíří rovnou do cukrárny. Tam najde Verunu, která duchapřítomně vymyslí úžasnou výmluvu. Jenže zastaví to Dana, když už za svojí dcerou přijel až z Ameriky?

Dan si mimochodem nebude brát servítky nejen před Verunou, ale ani před Renátou, s níž si nepadli do oka už před lety:

U Slepičků se řeší Mančino těhotenství, ale i to, že bude na výchovu dítěte bude sama. Jarda se proto jako správný brácha rozhodne sestře pomoci:

Sdílejte článek