Ohnivý kuře: Jak donutit Trébla prodat hotel? Přece přes ženskou!

Ohnivý kuře (51) - upoutávka

Renáta, Robert Dražan, mafián Tom i Junior mají jeden společný cíl. Donutit prodat Karla Trébla hotel nebo jeho podíl firmě, kterou vlastní Tom. Vzhledem k jistým okolnostem se to ale jeví jako věc nemožná. Až do momentu, než se objeví jedna velmi atraktivní dáma... Sledujte Ohnivý kuře v pondělí ve 20.15 na Primě.

Trébl totiž k Tomovi chová absolutní averzi, protože už se mu ho jednou podařilo prohlédnout jeho společení s Renátou. Tak se tedy rozhodne na věc jít jinak, vybrat falešného ředitele zahraniční firmy, kterému by Trébl hotel prodal. A protože všechno funguje lépe přes ženu, rozhodne se sehnat si ji sám. Renáta ale moc spokojená nebude:

Úplně největší veselo bude ovšem U Slepičků. Fitness trenér Aleš totiž obrátí jejich život doslova vzhůru nohama. Ale co by Jarda pro blaho své ženy neudělal, že...:

Nakonec se ukáže, že Aleš asi nebude tak špatný. Díky svému zdravému životnímu stylu se společně se svými přáteli stane prvním nefalšovaným milovníkem Jardova kurkumového speciálu!

A Klára konečně seznámí Mikea s Danem. Jejich premiéra proběhne sice v Ohnivým kuřeti, druhé setkání ale bude daleko ostřejší – na rodinném obědě v Grandu ve společnosti Renáty. Kdo koho víc utře?

Sledujte Ohnivý kuře v pondělí va 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky Mafiáni