Ohnivý kuře: Jarda chce prodat pivovar, už toho má dost

Ohnivý kuře (68) - upoutávka

I když se to zdálo jako nereálná možnost, Jarda Slepička uznal, že pivo uvařit neumí a rozhodne se pivovar prodat… Ale možná se to ještě změní! Sledujte Ohnivý kuře ve středu ve 20.15 na Primě.

Mike má děsivou kocovinu z předchozího večera. Podobně se cítí i Jarda Slepička, který se rozhodne prodat pivovar, protože usoudil, že mu vaření piva nejde. Jenže tohle jeho vlastní rozhodnutí ho absolutně zdrtilo. Stejně jako Kláru, která se „natvrdo“ rozešla s Mikem a ještě k tomu si k sobě pro jistotu nastěhovala Dana.

Burák neví kudy kam

Burák se snaží nějakým způsobem dát Veruně najevo, že si spolu nerozumějí a jejich vztah by absolutně neměl smysl. Neguje všechno, co Veruna udělá, ale moc se mu to ale nedaří, stejně jako Kláře přesvědčit sama sebe, že rozchod s Mikem bylo dobré rozhodnutí.

Dan s Didi se snaží s Klárou vytvářet veselou a šťastnou a hlavně normální rodinu, ale Kláře to předstírání moc nejde. Mike je kvůli rozchodu s Klárou pořád „v lihu“, a Burák i Liu už začínají mít trochu obavy.

Blázni U Slepičků

U Slepičků to nicméně začne trochu vypadat, že se Jarda žalem zbláznil, když se loučil se svými pivy. Ale opak je pravdou, Jarda je z toho sice trošku vedle, ale přesně ví, co dělá. S Malvínou dokonce vymyslí skvělý podnikatelský záměr – z piva a pivovárku udělají malé pivní komorní lázničky!

Buráka čeká závěrečný díl cukrářské soutěže s Verunou. Vyhrají, nebo si odnesou cenu útěchy?

Dívejte se na další epizodu Ohnivýho kuřete ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek