Ohnivý kuře: Jarda má delikátní pánský problém. Jak ho vyřeší?

Ohnivý kuře (60) - upoutávka

Jarda Slepička to má v poslední době složité. Sestra na něj doráží, že má milenku, chlapi v hospodě si z něj dělají legraci kvůli Alešovi a on sám se dře dnem i nocí v posilovně. A začíná se to podepisovat na jeho zdravotním stavu! Dívejte se ve středu ve 20.15 na Primě.

Jarda na sobě pořád maká, aby se Malvíně líbil. Ona je spokojená a hrozně mu podstrojuje. Jenže Jarda má z vyčerpání velký problém. S erekcí! I když chce tenhle problém řešit sám, svěří se a „už to jede“. O jeho intimní problém se za chvíli nebude starat jen on a Malvína, ale v podstatě celé Janovy Lázně.

Anče ve frontálním útoku

Ani v Grandu ale nebude panovat pohoda. Tom už tlačí na Annu, aby přešla do definitivního útoku. Ta se snaží, seč může, ale moc se jí to nedaří. Trébl na ni ale určitě „bere“ a je jen otázkou času, kdy zabere! Trébl ale Anně v Grandu připraví velké překvapení. Z toho bude Renáta úplně paf!

Ani Mike nebude mít klidné spaní. Dan se totiž pořád snaží o Kláru, samozřejmě přes Didi. Kupuje jí drahé dárky a Klára toho má už tak akorát dost, nechce, aby byla její dcera rozmazlená. Svým chováním se ale bohužel Didi začíná vzdalovat…

Dívejte se ve středu ve 20.15 na Primě na další epizodu Ohnivýho kuřete, jak to dopadne!

Sdílejte článek