Ohnivý kuře: Jeden vztah končí a druhý možná začíná!

Ohnivý kuře (67) - upoutávka

Změna je život. To přesně si řekne dcera a otec, i když každý za jiných okolností, a rozhodnou se konat. Sledujte další epizodu Ohnivýho kuřete v pondělí ve 20.15 na Primě!

Klára je prostě praktická žena. Udělá si pro a proti a rozhodne se vrátit k Danielovi, a bude z nich prostě krásná rodina. Kéž by tak jen tyhle její výpočty skutečně fungovaly! Dokonce Mikeovi sbalí věci a vystěhuje ho, aby za jejich vztahem udělala tlustou čáru, z níž není návratu.

Veruna a v podstatě všichni se snaží Kláru zviklat, jestli je to skutečně to nejlepší rozhodnutí. Klára sice pořád opakuje, že ano a že je to nejlepší volba pro Didi a vlastně pro všechny.

Leoš se rozhodne otci říct pravdu o Renátě. Jenže Karel Trébl z toho má poměrně legraci, spíš by čekal, že syn bude slavit, když mu Renáta utekla s Robertem. Leoš prostě neví, co má dělat. Podle starší generace se má ale postavit na nohy a veškerá bolest časem odezní!

Soňa nakonec stáhne výpověď a v podstatě budou oba s Leošem jakž takž spokojení. Oba dva tu a tam chytají záchvaty breku:

Leošovi ale překvapivě nepřítomnost manželky poměrně svědčí:

A je jen otázkou chvíle, než na ni zapomene dočista:

Jardu Slepičku čeká velký den – do hospody mají přijít zástupci obchodních firem, které budou kupovat jejich pivo. Jenže se ukazuje, že to bude spíš velká degustace piv než obchodní zájem.

Sledujte Ohnivý kuře v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky rozchod nový vztah Klára