Ohnivý kuře: Kačaba začíná vládnout pevnou rukou U Slepičků

Ohnivý kuře II (13) - upoutávka

Štamgasti i noví hosté budou koukat, jak se podle této koučky a autorky úspěšné hobby literatury vede hospoda!

Mike je pořád strašně utahaný z práce. Už si toho začíná všímat i Klára a nedá se úplně říct, že by s tímto novým trendem byla spokojená. Naopak! O Mikea se navíc snaží pořád Petra. A dokonce se od ní Mike opravdu nechá vytáhnout od práce. Kláře se to pomalu přestává líbit. To navíc vidí i bratr Johany Jiří, který začíná mít pocit, že nastává jeho čas.

U Slepičků je od doby, kdy Jardu „chytly“ záda, dost napjatá situace. Kohout se snaží, seč může, zvládnout jak práci v kuchyni, tak na place v hospodě, ale je toho na něj moc.

Kohout se z toho může "pominout"

Jardu dokonce napadne, že by mohl hospodu zavřít. Když to zaslechne Kačaba, nabídne se, že by mohla hospodu prozatím vést. Malvíně se to zdá jako skvělý nápad. To ještě všichni uvidí, co Kačaba dokáže!

Kačaba v hospodě začne úřadovat, ale nejen tam, ale i v kuchyni. Jeho usmažené řízky proplachuje ve vodě, aby z nich odstranila přebytečný tuk, brambory ho nutí dělat na páře a navíc mu zakáže používání soli, majonézy i kečupu. A když začne kuchař vzdorovat, zapálí mu v kuchyni bobkový list. Na zklidnění! Hospodu kromě toho čekají litry dezinfekce a hromady vonných tyčinek…

Veruna je stále smutná z rozchodu s Pavlem. Proti smutku nic nepomáhá, ani snahy paní Hrubešové s Burákem. Naopak.

Paní Hrubešová se snaží Veruně dohodit nějakého toho nápadníka. Jenže to není snadné a místo aby ji potěšila, je to spíš stále větší a větší trapas.

Další epizodu Ohnivýho kuřet sledujte v úterý od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek