Ohnivý kuře: Karel Trébl "zabere" na kurtizánu! A Renáta s Tomem si začínají mnout ruce

Ohnivý kuře (52) - upoutávka

Vypadá to, že Tomův plán s Ančou začíná fungovat. Nebo to všechno nakonec Karel Trébl prokoukne? Sledujte Ohnivý kuře ve středu ve 20.15 na Primě.

Klára je trošku v nervu z Didi, která se sice už nevzteká, ale pořád je naštvaná a vůči ní chladná. V cukrárně začínají mít navíc napilno a Veruna přestává vše sama zvládat. Požádá proto Kláru, aby opustila Hotel Grand. A představte si, že Klára ani neprotestuje! Vrásky jí totiž kromě toho bude dělat i Dan, který se čím dál víc snaží sblížit s Didi a stát se součástí jejího života. A hlavně Kláře začne trochu mluvit do výchovy.

Mike se spolčí s Danem

Dan nakonec přijde se skvělým nápadem překvapit Didi. Chce tak napomoci i jejímu sblížení s Klárou. A Veruna si zase začíná všímat toho, jak se sbližují Dan s Klárou. A nějakým zvláštním způsobem se s Danem spolčí i Mike!

Verunu vyberou do show Nebeské dorty! Je z toho v šoku, ale co hůře, její parťačka „v dortu“ Danča se soutěže nebude moct zúčastnit, stejně jako Klára. Jak tohle mladá cukrářka vymyslí?

Taktika s ženou zabírá

Kurtizána Anča, kterou přivedl Tom a o níž Renáta pochybovala, že bude Karla Trébla vůbec zajímat, přejde do útoku. A zcela nepřekvapivě na Trébla její fígle „zaberou“ a starší hoteliér začne být pěkně zaháčkovaný!

Juniorovi se celá situace přestává líbit, trochu se obává, aby náhodou neostrouhali a Karel Trébl se třeba náhodou s Ančou nechtěl oženit.

Dívejte se na Ohnivý kuře ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky kurtizána