Ohnivý kuře: Klára má sokyni, na Mikea si dělá zálusk vnadná servírka

Start nového podniku se málem podepíše na vztahu Kláry a Mikea a dobře to nevypadá ani s fingovanou svatbou Juniora a Sáby. Vyjde nakonec lest a ustojí skutečná láska intriky? Dívejte se na Ohnivý kuře ve středu ve 20.15!

Mike a Burák rozjíždějí chod podniku na ostro. Jsou z toho pěkně vynervovaní a mají být proč. V Ohnivým kuřeti budou mít totiž kluci plné ruce práce. A navíc o ně budou usilovat i dvě atraktivní holky, které se k nim připojí pod záminkou výpomoci. Zejména ta jedna, která má zájem o Mikea, bude hodně neúprosná. Klára bude řádně žárlit. Dokáže se sukničkář Mike skutečně změnit?

V Grandu holky vybírají fotografa na svatbu, řeší oblečení a vše a vůbec se nestarají o finanční stránku věci. Jediný, koho to zajímá, je Leoš, kterého ale Renáta vůbec neposlouchá. A poměrně na ni kašle i Junior, který se sice má pro peníze oženit ve fingované svatbě, ale dál si užívá se svojí skutečnou přítelkyní, kterou Renáta nenávidí. A Juniorovu neupřímnost prokoukne i Sába!

Malvína má vydávat knihu a Manka jí omylem vyhodí všechny propriety, co k tomu potřebuje. A tím si proti sobě poštve i věčně smířlivou Malvínu.

Sledujte Ohnivý kuře ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky dekorace

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.