Ohnivý kuře: Liu a Martin jsou na nože kvůli Hany. Dokážou se smířit?

Ohnivý kuře (87) - upoutávka

Renáta začíná sklízet, co zasela. Stejně tak Liu, který se odmítá smířit s tím, že jeho dcera chce setrvat ve vztahu s Martinem. A u Slepičků? Tam začne být pořádně živo. Dívejte se na Ohnivý kuře!

Je to jasné, Renáta se musí vystěhovat a je z toho úplně zhroucená. Navíc se musí vrátit do Hotelu Grand, což je pro ni porážka nejvyššího kalibru.

Její kamarádka Eva jí pomáhá sbalit věci, radí jí, co má dělat, jak si najít práci a změnit prostředí. Jenže Evu už trošku štve, jak se její kamarádka pořád lituje, a odvede ji do dětského domova. Jenže ani tam se Renáta moc nevytáhne, sežere dětem šunku!

Že by Renáta udělala i něco dobrého?

V dětském centru ji navíc požádají o příspěvek na provoz, když jejich rodina vlastní hotel. Jenže Renáta už přece do rodiny nepatří. Napadne ji někdo jiný, kdo má peněz dost a mohl by „pustit chlup“ pro dobrou věc – paní Věrka, tedy bývalá od Bédy.

Jenže Věrka není naivní a ihned v Renátině snaze vidí, že se jí snaží oškubat, a vůbec Renátě nevěří. Ale Renáta ji vezme do dětského centra a kupodivu se ukáže, že mluvila pravdu…

Martin a Liu nejsou "v pohodě"

Liu a Martin jsou na nože. Liu totiž odmítá, aby se Hany vídala s Martinem. Martin sice udělal vstřícný krok, ale Liu ho odmítne. Jenže Hany nechce žít mezi dvěma třecími kameny. S Mikem nakonec vymyslí skvělý plán!

Jarda Slepička se vžívá do své role manažera hospody. V lázních má Mašlíkovou, v kuchyni Kohouta. Jenže Mašlíková ho v jeho sladkém nicnedělání nenechá a naopak chce, aby Jarda objednal další kádě do lázní.

Béda je navždy pryč i s úsporami

Věrce se financování projektu rozleží. Ale trošku jinak, než to pochopí Renáta. A Věrka jí navíc nabídne, aby se stala ředitelkou všech jejích nadačních projektů. Renáta ji nejprve odmítne, protože počítá s tím, že začne sama podnikat, až jí Béda vrátí peníze. Jenže i jí se to všechno rozleží a navíc se dozví, že Béda je absolutně nedosažitelný, stejně jako její peníze…

A Malvína, i když se Ivance do porodu vůbec nechtělo, porodí nakonec přímo v… to se nechte překvapit. Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na Ohnivý kuře!

Sdílejte článek
Štítky prohra