Ohnivý kuře: Liu uspořádá šílenou párty pro své vietnamské kámoše. To jste ještě nezažili!

Ohnivý kuře (82) - upoutávka

Když „paří“ Vietnamci, je to divočina. Přesvědčte se o tom ve středeční epizodě Ohnivýho kuřete. Startujeme ve středu ve 20.15 na Primě.

Jarda Slepička shání výpomoc. Moc se mu to ale nedaří. Vyřeší to nakonec Rapid, který přivede svoji tchyni. Je to bába pěkně od rány, ale v hospodě je jako doma. A to je přesně to, co od výpomoci potřebuje!

Bába v hospodě

Jenže se stane, co nikdo nechtěl – bába Věra se rozhodne v hospodě zůstat. A Jarda se jí vůbec nemůže zbavit.

Šílený mejdan

Liu chystá párty se svými přáteli a chce po Mikeovi a Burákovi pomoc. Ukáže se, že jeho vietnamští přátelé jsou pěkná zvířata. Nejenže sní, na co přijdou, ale stejné je to i s konzumací alkoholu. Právě proto chce Liu, aby na párty zůstal i Burák, aby na něho dohlédl. Jenže se všechno mine účinkem a Liu se tradičně „zmastí“, jak zákon káže. A co hůř, prodal svoji dceru Hany. Ta ale raději odejde z domova. Do toho se rozhodne zasáhnout někdo, od koho byste to vůbec nečekali.

Renáta přijede do Grandu s Bédou coby svým snoubencem. Chce se pochlubit Leošovi, ale hlavně chce také urychlit rozvod. „Reny“ se pochlubí hned i svým kámoškám a uspořádá v Janových lázních velké promítání fotek, aby se pochlubila celému městu. Renáta chce investovat do krámu, to se ale Bédovi moc nelíbí. A vám bude samozřejmě jasné, proč!

Sdílejte článek
Štítky podvodník