Ohnivý kuře má za sebou svatbu Buráka a Veruny a velké finále

Co k tomu říkají hlavní herečtí protagonisté Lucie Polišenská a Jan Dolanský alias Veruna a Burák?

Ohnivý kuře má za sebou velké finále, které končí svatbou páru, jemuž diváci drží palce už celé měsíce. Na téma svatby jsme pro vás vyzpovídali představitele snoubenců Lucii Polišenskou a Jana Dolanského.

„Svatbu jako v Ohnivým kuřeti bych nechtěla v žádném případě. Myslím, že dramaturgická linka téhle svatby, že je to tak narychlo a že to někdo připraví, aniž o tom víte, to by se mi nelíbilo. Já bych to chtěla mít pochystané podle svého,“ říká Lucie Polišenská, představitelka národem milované Veruny, která ale se svou postavou nesdílí nadšení pro překvapení.

„Já to tak dokonce měl, takže přesně vím, jak se Veruna cítila, je to skvělé,“ potvrzuje s ironií sobě vlastní Jakub Prachař, který si v seriálu s chutí zahrál kuchaře a průšviháře Mika. Další svatbu ale raději bude absolvovat jen jako host: „Já miluju svatby, protože myslím, že to je vynikající mejdan pro kamarády, a navíc se tam potkají lidé, kteří se dlouho neviděli. Dneska už se ale těším na svatby těch ostatních, protože sám jsem absolvoval dvě – je to organizačně náročné a byl jsem z toho unavený,“ dodává herec, který je už pět let ženatý s modelkou a podnikatelkou Agátou.

Komorní jako v Ohnivým kuřeti, nebo velká svatba?

A jak se seriálová svatba líbila jejich seriálovým partnerům, Honzovi Dolanskému a Kristýně Leichtové? Dali by přednost slavnosti se všemi přáteli, nebo něčemu komornějšímu? „Mně nevadí ani svatba veliká, ani malá, když to někdo chce mít soukromé a třeba jen pro ty dva lidi a svědky, tak je to určitě krásný, když je to na nějakém hezkém místě. A když je svatba veliká, tak je to dobrá příležitost k velké maškarní ožíračce,“ říká Jan Dolanský a ani Kristýna Leichtová žádnou z možností nezatracuje: „Obě varianty mají něco do sebe, ale nevím, já bych byla radši, aby tam byl jen úzký okruh rodiny a přátel, což je v mém případě asi sto padesát lidí,“ doplňuje Kristýna, která se aktuálně těší na miminko, a tak se možná dočkáme dalších svatebních zvonů, tentokrát v reálu.

A jak vidí svatbu své seriálové dcery její otec Josef Kopta alias pan Jíša?

Na co se herci chystají po ukončení seriálu? Zeptali jsme se na to Josefa Kopty a Báry Seidlové alias Soni.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.