Ohnivý kuře: Martin si nebude brát servítky a Mikeovi řekne na rovinu, co ho štve

Ohnivý kuře II (3) - upoutávka

A to si pište, že se to Mikeovi nebude líbit. O čem že je řeč? Mike totiž opět vycouvává z důležitého projektu...

Jarda a Malvína jsou vedle z malé Ivanky. Jarda nakonec vymyslí, že by bylo ideální strávit nějaký čas jen s manželkou. Jenže kde ho vzít? Poprosí Kohouta, ať to za něj vezme „na place“. Ale Kohout musí zároveň vařit v kuchyni… Tohle zase dopadne!

A ani Jarda Slepička to nebude mít jednoduché. Ač si chce užít intimní chvilku se svojí ženou, malá Ivanka jim odmítá dopřát chvilku soukromí. Když už se to konečně zadaří, všechno bude trošku jinak, než Jarda čekal.

Proto zkonstruuje plán, jak by to šlo vymyslet, aby měli svoji chvilku s Malvínou, ale je ve stresu a není schopen ničeho. A pak navíc dorazí i zničená Manka a se vším bude utrum. Že by to nakonec ale dopadlo?

Pekelná bába

Veronika je vedle z jedné ze svých kuchařských žaček, paní Hrubešové. Ona totiž nejenže je naprosto nemožná, ale ještě se Veruně zdá, že sabotuje jakoukoliv činnost.

Paní Hrubešová si nakonec zaplatí sama kurz pro sebe, aby dohonila ostatní. A Veronika zjistí, že je tahle babča docela fajn. Také s Pavlem to cukrářce klape, jen se vyskytl jeden problém – vůbec na sebe nemají čas.

Mike zase dojde k závěru, že chce být kuchař, a nikoliv manažer, a rozhodne se prodat podíl ve franšíze Ohnivýho kuřete. A přesně to mu Martin vytmaví a nápad mu vyčte s tím, že otec alespoň uvidí, kdo je v rodině loser a kdo ne. To Mikea popudí a opět ztratí o svém bratrovi iluze. Nemá ale Martin náhodou pravdu?

Dívejte se na Ohnivý kuře v pondělí od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky málo sexu