Ohnivý kuře: Mezi Burákem a Karolínou to začíná jiskřit. Jen ať to Burák zase nezpacká

Ohnivý kuře II (27) - vtip 1 - upoutávka

Vždy, když se totiž na obzoru objeví žena, Burák udělá pokaždé to samé – začne být příliš "hrrr" a chce hned pomalu zakládat rodinu.

Burák a Karolínou spolu strávili noc. Jenže to opět vypadá, jako vždycky – Burák bere všechno až moc vážně, zatímco Karolína to vidí na volnější vztah a Burákovo nadšení a chuť trávit společně dny, večery a noci úplně nesdílí.

Binec všude

Veruna už začíná mít dost své sestry. Ta se totiž strašně „učí“ na zkoušky, ale přitom nechává v bytě svinčík jako celá třída mateřské školy. A tatínek navíc Veruně brání, aby po ní trochu toho úklidu požadovala. Je to trochu začarovaný kruh.

Jana navíc z Veroniky pořád tahá peníze a celkově začíná být vidno, že to není až takový andílek, jak se prezentuje. Dost už jí začíná mít hlavně paní Hrubešová, kterou štve, že z Veruny tahá peníze. Rozhodne se proto vzít věci do svých rukou. Už zase:

Soňa a Leoš rozjíždějí svůj krámek s kozími produkty. Leošovi vůbec nevadí se zapojit do propagace naprosto osobitým způsobem.

Macátka začínají stíhat stíny minulosti. Až do Kuřete za ním dorazí jeho bývalý kolega Evžen Rorejs a chce po Macátkovi, aby mu pomohl, jinak prý prozradí všem jeho blízkým tajemství z jeho minulosti, kterým by se určitě nechtěl chlubit. Jenže Macátko už se k dávno minulým praktikám nechce vracet a vydírat se nechce nechat…

Sdílejte článek